2019/2020 Награди

28 МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР “ИВАН САЛАБАШЕВ” -20.02.2020 г. 

ЗЛАТЕН МЕДАЛ ЗА ЛЪЧЕЗАР ГЕОРГИЕВ ТОМОВ

 

НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА – ОБЛАСТЕН КРЪГ

05.02.2020г.

ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ТАНЯ ПЛАМЕНОВА СИВОВА И ИВАН ТАНЕВ ИВАНОВ

УЧЕНИЧЕСКИ ТУРНИР ПО БАДМИНТОН

В СПОРТНА ЗАЛА „ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК“  – 12.01.2020 Г.

Класиране:
I – IV клас

момичета

1.Преслава Бакалова – IV б клас – първо място – златен медал

2.Божана Иванова      – IV б клас – второ място – сребърен медал

3.Гергана Георгиева  – IV в клас  – трето място – бронзов медал

4.Ивон Стефанова      – IV в клас  – четвърто място

момчета

6.Гарет Яханаджиян  – IV в клас  – шесто място

V – VI клас

момичета

2.Габриела Андонова – V а клас – второ място – сребърен медал

4.Ирен Георгиева       – V а клас – четвърто място

5.Стела Кичева           – V а клас – пето място

6.София Мамарова      – V г клас – шесто място

момчета

3.Илия Димитров           – V г клас – трето място – бронзов медал

4.Християн Господинов – V а клас – четвърто място

6.Радостин Куцаров       – V в клас – шесто място

VII – VIII клас

3.Максим Мариянов   – VII а клас – трето място – бронзов медал

 

ОБЩИНСКИ УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ – ВОЛЕЙБОЛ – ВЪЗРАСТОВА ГРУПА   V-VII КЛАС

 Първо място за отбора на момичетата и първо място за отбора на момчета!

Гордеем се с вас момичета и момчета! Поздравления за вашия треньор!

Смело напред до финалите!

 

УЧЕНИЧЕСКИ СЪСТЕЗАНИЯ “МНОГОЗНАЙКО”

Достойно представяне и златни медали за

Иван Атанасов Кибритев и Трифон Димов Хрусафов

“Аз зная английски” – II кръг

 

 

 

 

XXVII-ТО КОЛЕДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ – 2019г.

ЗЛАТЕН МЕДАЛ 

УЧЕНИЧЕСКИ ТУРНИР ПО ПЛУВАНЕ

В СУ „КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ“  – 10.12.2019 Г.

Класиране:
I – IV клас

момичета – 25 м свободен стил

Женя Любенова – IV б клас – първо място

Летисия Атанасова – IV д клас – трето място

момичета – 25 м гръб

Женя Любенова – IV 4 б клас – първо място

Летисия Атанасова – IV д клас – второ място

момчета – 25 м гръб

Дамян Георгиев – IV б клас – второ място

Теодор Атанасов – IV д клас – трето място

момчета – 25 м свободен стил

Александър Георгиев – IV б клас – първо място

Теодор Атанасов – IV д клас – второ място

V – VII клас

момичета – 25 м свободен стил

Десислава Белова – V б клас – първо място

момичета – 25 м гръб

Десислава Белова– V б клас – второ място

момчета – 25 м свободен стил

Мартин Янков  –  VI б клас – второ място

Мартин Иванов – VI в клас – трето място

момчета – 25 м гръб

Мартин Янков – VI в клас – първо място

Мартин Иванов – VI б клас – трето място

            

Щафети 8 х 25 м свободен стил

I – IV клас /момчета и момичета/ – ПЪРВО място – 8 ЗЛАТНИ медала и купа

Яков Владимирович Пантюхов

Александър Иванов Георгиев

Дамян Сергеев Георгиев

Теодор Георгиев Атанасов

Летисия Янева Атанасова

Мирена Янева Атанасова

Женя Димитрова Любенова

Анелия Драгомирова Друмева

 

V – VII клас /момчета и момичета/  – ВТОРО място – 8 СРЕБЪРНИ медала и купа

Никол Величкова Праматарова

Жанет Александрова Гъркова

Марина Константинова Поптомова

Десислава Тодорова Белова

Мартин Иво Янков

Мартин Ивайлов Иванов

Симеон Светославов Ангелов

Стефан Боянов Иванов

МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР “ИВАН САЛАБАШЕВ” -07.12.2019 г. 

НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ ОТ КМЕТА НА ОБЩИНА БУРГАС

НАШИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ

“СВЕТИ НИКОЛАЙ ЧУДОТВОРЕЦ”

МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ “МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ” 

ЕСЕН 2019 – 26 МЕДАЛА

XXVIII  EСЕНЕН ТУРНИР ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА

ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР

ПЪРВО МЯСТО ЗА ЛЪЧЕЗАР ГЕОРГИЕВ ТОМОВ

МЕЖДУУЧИЛИЩЕН  ТУРНИР – МОМИЧЕТА И ДЕВОЙКИ

ПОД НАСЛОВ “ХАЙДЕ ДА РИТАМЕ”-08.11.2019г. – I МЯСТО

ОБЩИНСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – МОМЧЕТА V-VII КЛАС 

I МЯСТО

 

 

МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ “ПЕРЛИТЕ НА АДРИАТИКА”

ГР. НЕУМ, БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА

ВС “СЛАВЕЕВИ ГЛАСОВЕ” – I МЯСТО